Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace pro rodiče

Informace k sezóně 2020/2021 

V letošním roce je kroužek určený hráčům ročníku 2014 a mladším. Tréninky budou zaměřeny na získání základních fotbalových dovedností, seznamování se s míčem a rozvíjení pohybových dovedností nutných pro další rozvoj fotbalisty. 

Co s sebou na tréninky:

míč velikosti 3

sportovní oblečení: dle počasí - tepláky, nebo termoprádlo ( dlouhé kalhoty, tričko s dlouhým rukávem) bavlněné triko, šusťáková bunda, stulpny, kraťasy, popřípadě čepice 

láhev s pitím: ideálně čistá voda, v chladném počasí vlažný čaj

Rodiče nevstupují během tréninku na hrací plochu, ani jinak nenarušují tréninkovou jednotku. Snažíme se vést děti k samostatnosti a samostatnému rozhodování. Věřím, že všichni sdílíme myšlenku, že chceme vychovávat samostatné hráče.

 

Příspěvky

Předání klubového trička

19. 1. 2021

Školička dostala sponzorský dar, za který se nakoupila týmová trika Adidas s potiskem a logem klubu. Více info v příspěvku.

 

platba členství FAČR pro rok 2021

19. 1. 2021

V příloze zasílám informace od vedení FK Motorlet k platbě členství za rok 2021. Úhradu prosím do konce tohoto týdne. Zda jste členem FAČR se můžete podívat na is.facr.cz v sekci přehled členů.

 

Platba příspěvků v roce 2021

12. 1. 2021

Od ledna budou příspěvky hrazeny pouze bezhotovostně na účet klubu. Více informací v textu.

 

Fyzioterapeut v areálu Motorletu

11. 1. 2021

Přímo v nové budově na Motorletu je nyní ordinace fyzioterapie Moado. Vstupní prohlídka stojí 500,- Kč s tím, že pro členy FK Motorlet Praha je cena pouze 200,- Kč. Fyzioterapie je vhodná pro všechny, a to již od útlého věku. Dozvíte se například co a jak zlepšit pro lepší držení těla, jak cvičit, protahovat problémové partie a hlavně, jak předcházet bolestem a problémům. Doporučuji všem našim hráčům i případně jejich rodičům. 

Objednat se můžete následovně:

Objednávky na moado@email.cz, přes facebook (www.facebook.com/fyzioterapimoado) nebo na čísle 774 528 872.

 

Krásné prožití svátků vánočních

18. 12. 2020

Přejeme všem hráčům, jejich rodičům či sourozencům a také našim fanouškům krásné prožití svátků vánočních a vše nej do nového roku.

Hodně štěstí, pevné zdraví a neutuchající touhu hrát fotbal.

Za školičku trenéři David, Lukáš, Denis a Jirka

 
Celý příspěvek | Rubrika: Informace pro rodiče | Komentářů: 0

Konec roku 2020 a začátek v roce 2021

18. 12. 2020

V příspěvku informace k přelomu roku.

 

Jak jsme se fotili

18. 12. 2020

Ve fotogalerii naleznete fotky z našeho společného focení.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Informace pro rodiče | Komentářů: 0

karta hráče a příspěvky

7. 12. 2020

Kdo ještě neodevzdal kartu hráče a přihlášku (v příloze po rozkliknutí příspěvku) má možnost tak učinit do konce tohoto týdne. Pokud kartu neodevzdá, nebude se moci zúčastnit tréninkových jednotek. To samé platí o úhradě příspěvků do týmu. Měsíčně se vybírá 600,- Kč, a to již od září. Kdo nebude mít uhrazeno září až prosinec do konce tohoto týdne, nebude se moci zúčastnit tréninkových jednotek. Děkuji za pochopení a součinnost. 

 

Tréninky v 50. týdnu

7. 12. 2020

Tento týden trénujeme v úterý od 16:30 do 17:45 a ve čtvrtek od 15:00 do 16:15. Oba tréninky proběhnou na horní malé UMT. 

 

Klubový informační systém - KIS

25. 11. 2020

Dnes jsem zadal jména a e-mailové adresy hráčů do klubového informačního systému (u těch hráčů, kteří odevzdali hráčskou kartu). Prosím o plnou registraci do tohoto systému. Ostatní, kteří ještě hráčskou kartu neodevzdali, nechť tak učiní co nejdříve. Systém slouží mimo jiné k evidenci docházky a kontrole plateb příspěvků. Děkuji.

 

Hráčské kartičky - kontrola a platba

23. 11. 2020

V příloze přikládám seznam hráčů s počtem objednaných kartiček a cenou. Kdo má chybně uvedené jméno, prosím obratem mě kontaktujte. Platbu prosím uhradit nejlépe zítra, nejpozději pak na tréninku příští úterý. Děkuji za součinnost. 

kartičky U7.pdf

 

Tréninky od 24. 11.

23. 11. 2020

Vážení rodiče, po uvolnění restrikcí od vlády najíždíme opět na tréninkový proces v omezeném provozu. V příspěvku jsou pro připomenutí tréninkové skupiny a pravidla, které prosím dodržujte. 

 

Příspěvek na sportovní činnost

19. 11. 2020

Vážení rodiče, na odkazu níže naleznete informace o možnosti čerpání příspěvku na sportování dětí. Příspěvek je pro občany, kteří mají trvalý pobyt na Praze 5 či 6. 

https://www.aktivnimesto.cz/#novinky

 

Domácí cvičení

23. 10. 2020

Vzhledem k vládním nařízením a nemožnosti trénování, přikládám video k domácím tréninkům. Některé věci mohou být složité, ale většinu by kluci již zvládnout měli. K tréninku postačí menší míč nebo tenisák. 

Držím palce a pokud by se někdo chtěl pochlubit, může zaslat video na můj Whats app či e-mail. 

Video ke zhlédnutí zde https://youtu.be/XkRaW7G4sPA

 

Tréninkové skupiny + další důležité informace

20. 10. 2020

Prosím seznamte se s informacemi v příspěvku. 

 

Tréninkový proces od 14.10.

14. 10. 2020

Čtěte prosím pozorně!

Od 14.10. budou tréninky prozatím jen v úterý a to od 15:00 do 16:00. Vzhledem k tomu, že rodiče budou mít do areálu zákaz vstupu, choďte prosím včas. Děti si budeme vyzvedávat u hlavní brány po skupinkách 5-6 hráčů. Kdo přijde později, nebude bohužel moci trénovat. Po skončení tréninku je po těchto skupinkách k bráně opět přivedeme. Takto vytvořené skupinky se nebudou promíchávat a budou na každý trénink stejné. 

Prosím o nahlášení (sms, Whats app, e-mail) s kým chcete být případně ve skupině. Zároveň mě můžete informovat, zda tréninky navštěvovat nebudete (nechcete, nestíháte atp.). Trenérská kapacita je na 20-24 hráčů. 

Případné dotazy rád zodpovím.

 

Důležité informace

12. 10. 2020

Místo plánované info schůzky, naleznete důležité informace v příspěvku. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Informace pro rodiče | Komentářů: 0

Tréninky v nouzovém stavu

12. 10. 2020

Tréninky se zatím standardně konají a to od 16:00 do 17:15. Hráči přicházejí převlečení a na místě se pouze přezouvají. Rodiče do areálu vstup nemají. Děti budeme vyzvedávat u bistra a po tréninku je sem i doprovodíme. Prosím o respektování tohoto opatření. 

 

Omezení v areálu FK Motorlet

6. 10. 2020

Od 5. 10. platí v ČR nouzový stav a FK Motorlet na tuto situaci reaguje také. Nařízení vedení našeho klubu naleznete v příspěvku. 

Současně s tímto se odkládá informační schůzka s rodiči. Pokusím se vše důležité vložit na stránky. 

Jakékoli dotazy můžete směrovat na e-mail dmachurka@seznam.cz případně na tel. 603811646 (sms, whats app. atp.)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Informace pro rodiče | Komentářů: 0

Info schůzka s rodiči

30. 9. 2020

ZRUŠENO

V úterý 6. 10. proběhne po tréninku, cca 17:15, informativní schůzka pro rodiče. Prosím o hojnou účast. 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »